Langileak

Askartza Claret ikastetxean kalitatezko hezkuntza eskaini ahal izateko giza baliabideak eta azpiegiturak ditugu. Gure ikastetxean haurrak 2 urtetik batxilergora bitartean prestatzen ditugu.

Zuzendari orokorra

Aitor Kamiruaga Mieza, cmf (Misionero Claretiano)

Zuzendaritza taldea

  • Zuzendari orokorra: Aitor Kamiruaga Mieza, cmf
  • Zuzendari pedagogikoa: Rodolfo Agirretxu
  • Pastoral koordinatzailea: Miren Elejalde
  • Banakaria: Katia Lezamiz
  • Kalitatearen koordinatzailea: Mikel Cabrejas
  • Klaretar anaidiaren ordezkaria: Juan Martín Askaiturrieta, cmf
  • Bigarren mailako koordinatzailea: Juan Luis Vázquez

Pedagogia Batzordea

ZUZENDARI PEDAGOGIKOA
Rodolfo Agirretxu Barredo
HH. 1. ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
Mª Luz Peña
HH. 2. ZIKLOKO KOORDINATZAILEA
Itziar Arteagoitia
DBH-BATX-KO KOORDINATZAILEA
Juan Luiz Vazquez
ELEANIZTASUNAREN ARDURADUNA
Juan Martín Askaiturrieta

pastoral taldea

Talde
Orokorra

  • Pastoral koordinatzailea: Miren Elejalde
  • B etxesailekoo koordinatzailea: Juan Martín Askaiturrieta, cmf
  • Eskolaz Kanpoko pastoraltzaren koordinatzailea: Jose Luis Ortiz de Guinea, cmf
  • Miren Bego Eskauriaza

A etxesaila

  • Miren Elejalde (coordinadora)
  • Eduardo Madrazo, cmf
  • Izaskun Gutierrez
  • Aitor Laiseka
  • Iñaki San Nikolás, cmf
  • Ainhoa Mendizabal
  • José Luis Ortiz de Guinea, cmf

B etxesaila

  • Juan Martín Askaiturrieta, cmf (coordinador)
  • Miren Bego Eskauriaza
  • Mª Luz Peña
  • Itziar Arteagoitia
  • Alicia Gabikagogeaskoa
  • Ixone Agiretxu
  • Miren Mallona

Eskolaz
Kanpokoa

  • José Luis Ortiz de Guinea, cmf
  • Eduardo Madrazo, cmf
  • Iñaki San Nikolas, cmf
  • Juan Martín Askaiturrieta, cmf

Etapetako koordinatzaileak eta pastoral ordezkariak

ZIKLOETAKO HEZKUNTZA TALDEAK

Administrazio eta zerbitzuetako langileak

  • Idazkaritza: Isabel Calvo
  • Idazkaritza(HH 1. Zikloa): Izaskun Bilbao
  • Idazkaritza (B etxesaila) eta autobusak: Jesús Mª Sanz, cmf
  • Idazkaritza (B etxesaila): Begoña Perez y Begoña Etxebarria
  • Idazkaritza (A etxesaila): Josune Etxebarria y Bego Frutos
  • Kontabilitatea: Maider Barroeta
  • Kontabilitatea eta Idazkaritza (A etxesaila): Maria Garrido
  • Banakaria: Katia Lezamiz
  • Atezaintza: Hegoi Legarreta
  • Mantenimendua: Txomin García y Josu León Saracho
  • Autobusak: Rafa Masa y Jesús Mª Sanz, cmf